0850 466 0196
 
KREDİ KARTINA TAKSİT
Kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı
 
2 YIL GARANTİ
Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Boyunca Garanti Altındadır.
 
GÜVENLİ ÖDEME
256bit SSL Sertifika Ile Güvenli Alışveriş

SANDALYELER

AURA SANDALYE

Aura  Sandalye Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada sun..

900,00 ₺

Azur Plus Sandalye

Kumaş Seçeneği : Kumaş seçenekleri ile ilgili müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz Kumaş Özelliği : Yumuşak dokulu ithal kumaş kullanılmı..

1.020,00 ₺

BELLA SANDALYE

Bella Sandalye Söz konusu estetik ve konfor olunca hayallerinizin sınırı olmaz. Hayranlık uyandıran estetiği ve ince düşünülmüş işlevselliği ile şık bir sonuç elde eder. Tasarımda ilgi çekicilik ..

1.100,00 ₺

BETA TONET BAR SANDALYESİ

ÖZELLİKLERMalzeme: Metal ahşap malzemeden üretilmiştir. Metal bölümler yarı mat elektrostatik fırın boyada boyanmıştır. Ayaklar 32 mm boru profilden üretilmistir.Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli be..

410,00 ₺

BETA TONET BEYAZ BAR SANDALYESİ

ÖZELLİKLERMalzeme: Metal ahşap malzemeden üretilmiştir. Metal bölümler yarı mat elektrostatik fırın boyada boyanmıştır. Ayaklar 32 mm boru profilden üretilmistir.Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli be..

410,00 ₺

DİVA SANDALYE

Diva  Sandalye Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada sun..

900,00 ₺

DORA SANDALYE

Dora  Sandalye Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada sun..

1.100,00 ₺

ELİTA BERJER

Elita BerjerÜrünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada suni deridir. Çö..

2.500,00 ₺

FİONA BAR SANDALYESİ

ÖZELLİKLERMalzeme: 20x20 profil 1.2 mm kalınlığında kutu profilden üretilmiştir. Profil üzeri elektrostatik gofrato mat siyah fırın boyalıdır.Ahşap Bakımı: Direk güneş ışığından koruyunuz. Temizliğini..

665,00 ₺

FLORA BERJER

Flora Berjerİyi, dürüst ve faydalı tasarıma olan bağlılığımızı hiçbir zaman kaybetmedik. Profesyonel tasarım danışmanlarımızla iç dekorasyon uzmanlarımızla son derece mükemmel bir hizmet sunmaktan onu..

2.100,00 ₺

GALAXY SANDALYE

Galaxy SandalyeSöz konusu estetik ve konfor olunca hayallerinizin sınırı olmaz. Hayranlık uyandıran estetiği ve ince düşünüşmüş işlevselliği ile şık bir sonuç elde edilir. Tasarımda ilgi çekicilik ve ..

4.500,00 ₺

HELONA BERJER

Helona  BerjerÜrünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada suni deri..

2.500,00 ₺

KONFOR SALLANIR KOLTUK

Konfor Sallanır KoltukYenilikçi, dikkat çekici konsept. Kendiniz iyi hissetmenizi sağlayacak özellikler sayesinde daha kaliteli yaşam alanlar oluşturabilirsiniz. Rahatlığı ve konforu ön planda tutan t..

2.700,00 ₺

LARA KOLLU SANDALYE

Lara Kollu Sandalye Kendinizi iyi hissettiğiniz yerler, aynı zamanda en çok vakit geçirdiğiniz yerlerdir. Yaşadığınız alanları sahiplenmek, kişisel zevk ve deneyimlerinizle zenginleştirmek yaşam ..

1.400,00 ₺

MİRANDA SANDALYE

Miranda SandalyeSon yılların trend konusu sadeleşmek, sadeleşmenin yaydığı enerji i tüm yaşam alanlarımızda dekore etmemizi etkileyecek düzeyde önemlidir. Yaşamın özünü anlamak için kalabalık ve gürül..

1.100,00 ₺

NATURA BAR SANDALYESİ

Natura Bar Sandalye Ahşap ayakların yansıttığı sıcak etkiyi ortaya çıkaran, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken tasarım sizlere kolay kullanım imkanı sağlar. Farklı tarzı, kalite ve estetikl..

1.250,00 ₺

NATURA BERJER

Natura BerjerAhşap ayakların yansıttığı sıcak etkiyi ortaya çıkaran, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken tasarım sizlere kolay kullanım imkanı sağlar. Farklı tarzı, kalite ve estetikle birleştire..

1.600,00 ₺

NATURA KOLLU SANDALYE

Natura Kollu SandalyeAhşap ayakların yansıttığı sıcak etkiyi ortaya çıkaran, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken tasarım sizlere kolay kullanım imkanı sağlar. Farklı tarzı, kalite ve estetikle bi..

1.300,00 ₺

NATURA SANDALYE

Natura SandalyeAhşap ayakların yansıttığı sıcak etkiyi ortaya çıkaran, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken tasarım sizlere kolay kullanım imkanı sağlar. Farklı tarzı, kalite ve estetikle birleşti..

1.000,00 ₺

NİRVANA KOLLU SANDALYE

Nirvana Kollu SandalyeSadeliğin yanı sıra vermiş olduğu huzur, modernleştirilmiş dokunuşların bir araya gelmesiyle oluşan bütünlük ile size doyumsuz ve tazeleyici yaşam alanı sunmak için düşünülmüş. Y..

1.160,00 ₺

NİRVANA SANDALYE

Nirvana SandalyeSadeliğin yanı sıra vermiş olduğu huzur, modernleştirilmiş dokunuşların bir araya gelmesiyle oluşan bütünlük ile size doyumsuz ve tazeleyici yaşam alanın sunmak için düşünülmüş. Yaşanm..

960,00 ₺

NORDİNA KOLLU SANDALYE

Nordina Kollu Sandalye Ahşap ayakların yarattığı sıcak etkiyi  metalle birleştiren, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken tasarım sizlere kullanım imkanı sağlıyor. Farklı  tarzı, kal..

1.200,00 ₺

NORDİNA SANDALYE

Nordina Sandalye Ahşap ayakların yarattığı sıcak etkiyi  metalle birleştiren, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken tasarım sizlere kullanım imkanı sağlıyor. Farklı  tarzı, kalite ve..

1.040,00 ₺

NOVA KOLLU SANDALYE

Nova  Kollu Sandalye Metalin Şıklığını kendine özgü tasarımıyla birleştiren bu modelimizde rahatlık ve konfor ön plana çıkmaktadır. İster evinizde, ister mekan ve ofisinizde rahatlıkla terci..

1.300,00 ₺

NOVA SANDALYE

Nova  Sandalye Metalin Şıklığını kendine özgü tasarımıyla birleştiren bu modelimizde rahatlık ve konfor ön plana çıkmaktadır. İster evinizde, ister mekan ve ofisinizde rahatlıkla tercih edeb..

1.100,00 ₺

OTTO SANDALYE

Otto Sandalye Son yılların trend konusu sadeleşmek, sadeleşmenin yaydığı enerji i tüm yaşam alanlarımızda dekore etmemizi etkileyecek düzeyde önemlidir. Yaşamın özünü anlamak için kalabalık ve gü..

1.400,00 ₺

PANDORA SANDALYE

Pandora Sandalye Tasarımda ilgi çekicilik ve işlevsellik kişiye huzur vermeyi başarmalıdır. Göz yormayan detaylar ve yalın formlar ile her zevke hitap eden tarzınızı yansıtabileceğiniz farklı ola..

1.450,00 ₺

PEGASUS KOLLU SANDALYE

Pegasus Kollu SandalyeSon yılların trend konusu sadeleşmek, sadeleşmenin yaydığı enerji i tüm yaşam alanlarımızda dekore etmemizi etkileyecek düzeyde önemlidir. Yaşamın özünü anlamak için kalabalık ve..

1.600,00 ₺

PİETRA SANDALYE

Pietra  Sandalye Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada s..

1.100,00 ₺

POLO KOLLU SANDALYE

Polo  Kollu Sandalye Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Ayaklar fırınlanmış metal, oturum ve sırt poliüretandır. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada suni deridir. Çökme yapmadan kullanım için..

1.200,00 ₺

POLO SANDALYE

Polo  Sandalye Ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Ayaklar fırınlanmış metal, oturum ve sırt poliüretandır. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada suni deridir. Çökme yapmadan kullanım için geliş..

1.000,00 ₺

RUBY SANDALYE

Ruby  SandalyeÜrünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada suni deri..

1.100,00 ₺

SİRİUS SANDALYE

Sirius SandalyeSon yılların trend konusu sadeleşmek, sadeleşmenin yaydığı enerji i tüm yaşam alanlarımızda dekore etmemizi etkileyecek düzeyde önemlidir. Yaşamın özünü anlamak için kalabalık ve gürült..

1.300,00 ₺

SOLO SANDALYE

Solo  Sandalye Ahşap ayakların yarattığı sıcak etkiyi ortaya çıkartan, kendine özgü tasarımıyla dikkat çeken tasarım sizlere kolay kullanım imkanı sağlıyor. Farklı tarzı, kalite ve estetikle..

1.000,00 ₺

SONİA SANDALYE

Sonia  SandalyeÜrünlerimiz kendi üretimimizdir. Özenle seçilmiş, işlenmiş ve kurutulmuş 1.sınıf dış budak ağacından üretilmiş doğal ahşap iskelettir. Kullanılan Kumaş 1. Sınıf nubuk yada suni der..

1.000,00 ₺

STEP SANDALYE

Step  Sandalye Mekânların temel tasarımlarını çiziyor ve yaratıyoruz. Nesneleri hayal edilmiş, kişisel deneyimlerin bir parçası olarak tasarlanmış sadece kişisel hikâyeleri anlatıyoruz.Ürünl..

760,00 ₺

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)